Aneta Langerová

13. února 2011 v 18:04 | Nela Pokorná
1.Jaká je tvoje nejoblíbenější kniha z dětství?
Myslím,že nejvíc jsem si zamilovala knihu Bílý tesák od Jacka Londona.Pamatuju si, že jsem byla tou knihou úplně očarovaná a číst jí mi přišlo velmi dobrodružné.

2.Jakou knihu sis přečetla v poslední době?
V poslední době si ráda čtu básně. Zaujala mne třeba malá knížečka s názvem Tučňák-Divné básně-Vítěslav Nezval-Václav Cílek ed. A mám rozečtenou knihu Vítěz je sám od mého oblíbeného autora Paula Coelha.

3.Jaký film je tvůj nejoblíbenější? Takový, na který nikdy nezapomeneš?
Takových filmů je celkem dost, ale pokud mám vybrat jeden,tak by to asi byl film Hodiny.
wáu

Anetka
4. Na čem jsi byla naposledy v kině?
Zítra se bude... režie:J.Hřebejk

5.Jaký web ráda navštěvuješ?
Pokud nemusím,tak na internet moc nechodím,je tam na mě až příliš moc informac a život se pak strašně zrychluje, takže si šetřím chvíle a snažím se být spíš aktivní v realitě.

6.Jsi známá svou charitativní činností a velkou pomocí nadaci Světluška,jsi i její patronkou. Proč sis vybrala právě projekt Světluška?
Světluška mi padla do oka. Z těch všech projektů,které jsem měla možnost podpořit, byla Světluška a lidé v ní nejsympatyčtější. Máme podobné názory na věci, představy,přání, a když hledáte dlouhodobou spolupráci a chcete jí opravdu věnovat část svého života, je asi nejdůležitější věřit nejen tomu projektu jako takovému, ale i lidem, kteří ho zastupují,a to se dodnes děje a jsem za to moc ráda. Nehledě na to, že Světluška a svět nevidomých mě stále něčemu učí,takže ta podpora je vzájemná a tak by to asi mělo být.

7.Jako správná hvězda často měníš image. Kde bereš inspiraci pro své kreativní účesy?
Poslední dobou se to zmírnilo. Našla jsem v sobě díky všem těm bláznivým experimentům klid a vím, v čem se cítím dobře, je to samozřejmě téměř ta nejjednodušší cesta, jak už to tak bývá. :)

8.Jaký máš recept na dobrou náladu?
Dokola hrát na kytaru, nebo na jiný nástroj, zkrátka hrát a nejlépe složit nějakou píseň , je jedno, jestli je dobrá či špatná, v ten moment je to můj kámoš , se kterým si povídám a který mě z toho dostane.

9.Jaké je slovo,ketré tě nakopne?
Máma. Vím, možná trochu patetické,ale chtěli jste to vědět. :)

Jévá
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama