Ewa Farná

13. února 2011 v 18:13 | Nela Pokorná
Ewička
Ewa Farna
je českou zpěvačkou polské národnosti, zaměřenou na popovou až pop-rockovou hudbu. Se svým debutovým hitem "Měls mě vůbec rád" bodovala v českých televizních i rádiových hitparádách. Její další singl "Jaký to je" použila TV Prima jako úvodní znělku seriálu Ošklivka Katka. Ewa je také úspěšná v Polsku.
Ewa se rodí 12. srpna roku 1993 v Třinci (pochází z české části Těšínsko) a žije v nedaleké Vendryni. Již odmala se věnuje studiu hudby. Pět a půl roku dochází na ZUŠ v Třinci a po dva roky rozvíjí své pohybové schopnosti se souborem Rytmika. Mezi oblíbené aktivity Ewy patří sport, jemuž se i aktivně věnuje s oddílem sjezdového lyžování Ski Beskyd Velká Rača.
S prvními úspěchy se střetává již ve 13ti letech, kdy vysílá svůj první a hnedle velmi úspěšný singl "Měls mě vůbec rád" a vydává album stejnojmenného názvu. V Polsku album vychází také a to pod názvem Sam na sam.
Ewa Farna získává za svou dosud relativně krátkou kariéru několik ocenění a úspěchů v celostátních hudebních soutěžích, ve kterých ji konkuruje třeba Lucie Bílá nebo Lucie Vondráčková.
Ewa umí hrát na bicí, klavír a kytaru

FArňula
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama